1  / 2
Буча центр . Здаеться пріміщення 55 м2 з ремонтом . - фото 1
Буча центр . Здаеться пріміщення 55 м2 з ремонтом . - фото 2

Буча центр . Здаеться пріміщення 55 м2 з ремонтом .

Буча

Пожаловаться
45 000 грн.
818 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 мая 2026, ID: 4988070
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 55 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Сучасне приміщення з якісним ремонтом, готове до використання. Світле, чисте, з продуманим плануванням. Оснащене всіма необхідними комунікаціями (електрика, вода, ). Підійде для продуктового магазину , кулінарії чи комерційної діяльності. Зручне розташування та доступ.
Обратная связь
Яна
офлайн
Похожие объявления
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
Здам в оренду частину будівлі під продовольчий магазин чи інше. 62,8 м2 Полтава 6
  • 62.8 м2
  • 1 / 1 эт.
7 000 грн.
Здам в оренду частину будівлі під продовольчий магазин чи інше. 62,8 м2 Здам в оренду частину будівлі під продовольчий магазин чи інше. 62,8 м2, 1 поверх, який розташований с. Петрівка Полтавського р-ну на вул. Азовців, 27, за 10 км від Полтави. Будівля у хорошому стані та всіма комунікаціями, повністю готова до роботи. Оренда всього магазину, з літнім майданчиком. 7000 грн/міс + комунальні . Торг. Від власника. Роман. 050-993-91-74
Полтава
Оренда офісних приміщень у БЦ Мегаполіс Харьков 12
  • 9000 м2
  • 9 эт.
180 грн.
Власник здає в оренду офісні приміщення різної площі у бізнес-центрі Мегаполіс (9-ти поверхова будівля) за адресою проспект Героїв Харкова, 179-Б. Пропонуємо Вам: • цілодобову охорону з пропускною системою 24/7 – ви можете знаходитись у будь-який час у своєму офісі; • систему відеоспостереження, охоронну та протипожежну сигналізацію; • систему оповіщення; • спортивна зала, яка може працювати як укриття, що має запасний вихід; • автономну газову котельню для якої передбачений генератор. У нас завжди тепло в холодну пору року! • центральну сучасну систему кондиціювання та вентиляції; • 2 швидкісні ліфти; • відкрите паркування на 100 авто паркувальних місць; - велопарковка; • стабільний інтернет, Wi-Fi. У нас 4 провайдери • кожен офіс має індивідуальний електричний лічильник. • lounge-зона, розташована в холі. • на кожному поверху ми передбачили курильну кімнату із потужною витяжною вентиляцією. Співпрацювати з нами зручно та надійно. Чекаємо на Вас вже зараз!
Харьков, Салтовский
офлайн
Яна
На сайте с 16 апреля 2020