Без комиссии
1  / 17
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 1
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 2
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 3
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 4
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 5
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 6
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 7
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 8
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 9
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 10
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 11
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 12
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 13
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 14
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 15
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 16
Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА - фото 17

Боярка Продаж 2к квартири з РЕМОНТОМ вулиця МОЛОДІЖНА

Боярка

Пожаловаться
49 500 $
952 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 17 мая 2026, ID: 5012538
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Квартира з панорамним видом на ліс | Боярка, вул. Молодіжна
Продається затишна 2-кімнатна квартира з капітальним ремонтом, виконаним у 2022 році. Головна особливість — неймовірний вид на боярський ліс, яким можна насолоджуватися щодня.

Про квартиру:

Загальна площа: 52 м².

Поверх: 9/9 (дах у порядку, зверху — тиша та чудові краєвиди).

Оновлення: Повністю замінено сантехніку та електропроводку під час ремонту.

Планування: Дві окремі кімнати з виходом на балкон, роздільний санвузол, кухня та передпокій.

Наповнення: Квартира мебльована, частина побутової техніки залишається новим власникам.

Комунікації та опалення:

Зараз встановлені економні електричні конвектори.

Є технічна можливість облаштувати індивідуальне газове опалення.

Локація (все поруч):
Квартира розташована в районі з ідеальною інфраструктурою. У пішій доступності:

Школи та дитячі садочки.

ТЦ, супермаркети (Фора, АТБ), ринок.

Затишні кав’ярні та зони для відпочинку.

Зупинка маршруток на Київ та по місту.

Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто хоче заїхати в готове житло та цінує простір і природу поруч.

Перегляд за попередньою домовленістю. Телефонуйте, щоб побачити цей вид на власні очі!
Обратная связь
Хорошун Олександр
офлайн