Без комиссии
1  / 18
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 1
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 2
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 3
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 4
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 5
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 6
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 7
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 8
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 9
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 10
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 11
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 12
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 13
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 14
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 15
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 16
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 17
Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція! - фото 18

Без %. Вул. Ушакова. Квартира з ремонтом, метро Академмістечко. Супер пропозиція!

Киев, Святошинский

Пожаловаться
87 000 $
1 403 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019968
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж світлої та затишної 3-кімнатної квартири в Святошинському районі, за адресою вул. Ушакова, 14.

Квартира розташована на комфортному 3 поверсі 9-поверхового будинку 1976 року будівництва. Загальна площа — 62 м². Планування двостороннє, що забезпечує гарну вентиляцію та природне освітлення протягом усього дня.

3 роки тому виконано якісний капітальний ремонт: повністю замінено електропроводку та всі комунікації, встановлено нові труби, вирівняно стіни, зроблено сучасні натяжні стелі. Квартира не потребує додаткових вкладень — можна одразу заїжджати та жити.

Житло продається з повною комплектацією — всі меблі та техніка, що на фото, залишаються новому власнику.

Локація — одна з ключових переваг. Район тихий, зелений та добре розвинений. У пішій доступності:

* школи та дитячі садки
* супермаркети, аптеки, кав’ярні
* зупинки громадського транспорту
* зручний виїзд до основних магістралей міста

Неподалік розташовані зелені зони для відпочинку, зокрема Святошинський ліс, що ідеально підходить для прогулянок та активного дозвілля.

Зручне транспортне сполучення дозволяє швидко дістатися до станцій метро Житомирська та Академмістечко, що забезпечує легкий доступ до центру Київ.

Ця квартира — відмінний варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.