Без комиссии
1  / 20
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 1
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 2
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 3
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 4
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 5
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 6
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 7
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 8
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 9
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 10
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 11
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 12
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 13
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 14
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 15
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 16
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 17
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 18
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 19
Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8 - фото 20

Без% Ваучер Продаж 1-к квартири в ЖК Пектораль, бульвар М. Руденка, 8

Киев, Святошинский

Пожаловаться
49 000 $
1 350 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902613
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 36.3 м2
  • Площадь кухни 9.1 м2
  • Этаж 22 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Гардероб, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира в обжитому ЖК Пектораль закритого типу.
(Святошинський район, бульвар Миколи Руденка, 8).
Будинок 2020 року побудови.

Характеристики квартири:
Загальна площа 36, 3 м²
Кімната 13, 6 м²
Кухня 9, 1 м²
Суміжний санвузол
Гардеробна кімната
Засклений балкон
Виконані чорнові роботи, розведено електрику.
Йде збір на інвертор.

Інфраструктура:
Поруч ТРЦ Караван, Ашан, спортклуби, магазини, банки. Для сімей з дітьми 3 дитсадки та 4 школи у пішій доступності.
Є парковка біля будинку, зручне транспортне сполучення 5 хвилин пішки до зупинок (швидкісний трамвай, автобуси, маршрутки). До центру міста близько 15 хвилин на авто.

Можливе придбання за державними програмами:
єОселя ВПО, Держмолодьжитло, єВідновлення (сертифікат), Ваучер, Постанови 719 та 280.
Власники в Україні, документи впорядку, кожен платить свої податки.
Обратная связь
Маряна
офлайн