Без комиссии
1  / 12
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 1
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 2
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 3
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 4
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 5
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 6
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 7
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 8
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 9
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 10
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 11
Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3 - фото 12

Без %! Світла та затишна! ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
75 000 $
1 923 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5028638
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
Описание
Світла. Затишна. Готова до життя.
Гарна квартира в ЖК Софія Сіті, Молодіжна 3

Пропонується квартира, в яку приємно зайти — і залишитись. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.

Зручний 3 поверх - оптимальний для комфортного життя
Повністю укомплектована меблями та технікою
Індивідуальне газове опалення - тепло та економія у будь-яку пору року
Продумане планування та приємна атмосфера

ЖК Софія Сіті - один із найкращих комплексів передмістя:
Цілодобова охорона та відеонагляд
Розвинена інфраструктура прямо на території:
кафе, магазини, салони, спорт, дитячі майданчики

Тут є все, що потрібно для комфортного та сучасного життя - без зайвих поїздок у місто.

Телефонуйте або пишіть при відсутності зв’язку.
Обратная связь
Светлана
офлайн