Без комиссии
1  / 20
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 1
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 2
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 3
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 4
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 5
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 6
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 7
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 8
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 9
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 10
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 11
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 12
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 13
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 14
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 15
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 16
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 17
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 18
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 19
‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район - фото 20

‼️Без%, Продажа 4к, ЖК Златоустівський. Шевченківський район

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
299 900 $
1 764 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5033213
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 170 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
Описание
Ви прихильник європейського стилю? Простору та затишку? Тоді ця пропозиція саме для Вас!

• Ремонт з дорогих матеріалів та технікою.
• Лічильники на воду, електроенергію та тепло.
• 2 санвузли, 2 балкони, кондиціонери в кожній із кімнат.
• 4 спальні + кухня-вітальня, вікна у двір.

Закрита територія, гостьовий та підземний паркінги , консьєрж, інтернет - оптоволокно, пожежна сигналізація.

Є все необхідне для комфортного життя: ліцеї, школи, дитячі садки, аптеки, банки, університети, ТЦ «Квадрат», «Смарт Плаза Політех», супермаркети, ринок Лук’янівський, кінотеатр, салони краси, медичні заклади.
Поруч історичний центр міста, 2 станції метро «Лук’янівська» (950 м, 14 хвилин), «Політехнічний інститут» (2 км).

Телефонуйте, з радістю організую Вам перегляд!
Обратная связь
Людмила
офлайн