Без комиссии
1  / 20
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 1
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 2
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 3
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 4
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 5
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 6
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 7
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 8
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 9
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 10
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 11
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 12
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 13
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 14
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 15
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 16
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 17
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 18
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 19
Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал - фото 20

Без% Продаж світлої та затишної квартири 40,3м2 Софіївський квартал

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
63 000 $
1 563 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4906257
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.3 м2
  • Площадь кухни 14.4 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу затишна та повністю укомплектована 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі “Софіївський квартал”.

Основні характеристики:
• Поверх - 10 із 11
• Загальна площа - 40,3 м2
• Кімната - 15,2 м2
• Кухня - 10,6 м2 + лоджія 3,8 м2

Переваги квартири:
• Квартира повністю укомплектована меблями та технікою - можна одразу заїжджати і жити!
• Встановлений двоконтурний котел, індивідуальне газове опалення
• Простора лоджія (ідеально під обідню зону або робочий простір)
• Панорамні вікна з гарним краєвидом
• Відокремлена гардеробна зона
• Якісний ремонт у світлих, універсальних тонах

Будинок і локація:
• Сучасний ЖК із розвиненою інфраструктурою
• ЖК з цілодобовою охороною та відеоспостереженням
• На території та поруч - магазини, кафе, аптеки, дитячі майданчики, відділення пошти та ін.
• У пішій доступності все необхідне для комфортного життя та хвойний ліс
• Зручне сполучення з Києвом: метро Академмістечко - 15 хв, до швидкісного трамвая - близько 5 км.

Квартира ідеально підійде, як для проживання, так і для інвестиції під оренду.