Без комиссии
1  / 20
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 1
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 2
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 3
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 4
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 5
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 6
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 7
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 8
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 9
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 10
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 11
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 12
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 13
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 14
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 15
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 16
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 17
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 18
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 19
Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка - фото 20

Без % Продаж 3к 77 м2 ЖК Львівський Затишок Воронківська 5 Софіївська Борщагівка

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
64 000 $
831 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5028463
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира в новому сучасному будинку, розташована в ЖК Львівський Затишок, по вулиці Воронківська, 5, та знаходиться на 4 поверсі 4 поверхового будинку, що забезпечує максимум приватності та відсутність сусідів зверху. Загальна площа 77 м2, що дозволяє зручно реалізувати будь-які дизайнерські рішення, адже житло пропонується без оздоблення. Функціональне планування включає три окремі кімнати, кухню, що ідеально підійде для сім’ї, а також два санвузли – додатковий комфорт для повсякденного життя. Встановлений індивідуальний газовий котел який забезпечує автономне опалення та гарячу воду. Будинок розташований на закритій території, що гарантує безпеку та спокій мешканців.
Поруч ТРЦ Європарк, мережеві та локальні маркети, кав’ярні, салони краси, дитячі садки тощо.
Громадський транспорт до метро Академмістечко, Житомирська та Теремки. Розглянемо Державні програми.
Без комісії для покупця!
Телефонуйте – квартира варта вашої уваги!
Обратная связь
Марія
офлайн