1  / 20
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 1
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 2
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 3
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 4
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 5
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 6
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 7
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 8
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 9
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 10
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 11
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 12
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 13
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 14
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 15
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 16
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 17
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 18
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 19
Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський  - фото 20

Без % продаж 3-к квартири, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська, Шевченківський

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
100 000 $
1 538 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4633573
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Без % продаж 3-кімнатної квартири 62м2, ГАЗ, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська 5 хвилин пішки, Шевченківський район, 6 поверх. Можливий продаж по єВідновленню.

Характеристики квартири:
- площа: загальна 62м2, житлова 45м2, кухня 6м2.
- поверх 6/9
- висота стелі 2,6м
- планування роздільне, двустороннє, санвузол сумісний, засклений балкон в спальні.
- євроремонт з якісною сучасною технікою та меблями.

- будинок 1964 року, цегляний
- газифікований
- централізоване опалення

Інфраструктура:
- метро Берестейска 5хвилин пішки
- парк Нивки
- стадион, басейн
- навчальні заклади

Телефонуйте або пишіть для запису на перегляд.

ціна 100000 у.о. 0937470721 Наталя
Обратная связь
Наталя Іванівна
офлайн