Без комиссии
1  / 7
БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера - фото 1
БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера - фото 2
БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера - фото 3
БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера - фото 4
БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера - фото 5
БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера - фото 6
БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера - фото 7

БЕЗ% Продаж 2к квартири вул. Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
80 000 $
1 220 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905668
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.6 м2
  • Площадь кухни 16.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
БЕЗ КОМІСІЇ!

2-кімнатна квартира в ЖК Софіївська Сфера.
Адреса: вул. Соборна 126/16, Софіївська Борщагівка

Площа: 65.6/33/16.9 м²
Поверх: 6 з 9
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)
Меблі та техніка залишаються новим власникам.

Переваги житлового комплексу:
Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.

На території:
дитячі майданчики, магазини, аптеки, кафе, салони краси, приватна клініка.

Відмінна інфраструктура поруч:
АТБ, Сільпо ТРЦ Maetok, Sofia Mall, Europark (кінотеатр, розваги для дітей) Зупинка громадського транспорту біля будинку

Зручні маршрути до метро:
Академмістечко, Житомирська, Теремки
Обратная связь
Анна
офлайн