Без комиссии
1  / 1
Без% Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК OLEGIV.  бутік-клас, вид на Поділ - фото 1

Без% Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК OLEGIV. бутік-клас, вид на Поділ

Киев, Подольский

Пожаловаться
206 310 $
3 034 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010397
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продаж ексклюзивної 2-кімнатної квартири у клубному будинку бутік-класу «OLEGIV» — мистецтво жити на вершині Подолу!

Шукаєте поєднання історичного шарму Києва та сучасного преміального комфорту? OLEGIV Podil — це унікальний архітектурний артоб’єкт, розташований у найспокійнішій та найвищій частині Подолу.

Чому варто обрати саме OLEGIV:

Локація та види: будинок розташований на горі Щекавиця (вул. Олегівська, 36), що гарантує панорамні види на історичний центр, Андріївську церкву та подільські дворики.
+1

Приватність та камерність: всього 5 секцій та низька поверховість (5-8 поверхів) створюють атмосферу затишної заміської резиденції в серці мегаполіса.

Інфраструктура для резидентів: у будинку передбачено дитячий центр, салон краси, спортивну зону та власну кав’ярню на першому поверсі.

Roof-тераса: для мешканців облаштована спільна тераса на даху для відпочинку з видом на старе місто.
+1

Преміальні характеристики вашої оселі:

Технології майбутнього: система «Інтелектуальна будівля» (Smart House) та нанофільтрація води.
+2

Якість та тепло: стіни з повнотілої керамічної цегли, утеплення мінеральною ватою 150 мм та панорамне енергоощадне скління.

Комфорт: висота стель 3 метри, швидкісні преміальні ліфти та автономна газова котельня.

Безпека: закрита територія, система безпеки 24/7 та місткий підземний паркінг на 99 місць.
+1

Локація, де все поруч:
5-10 хвилин пішки до Житнього ринку, кінотеатру «Жовтень», Андріївського узвозу та метро «Контрактова площа».