1  / 8
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 1
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 2
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 3
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 4
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 5
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 6
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 7
Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р - фото 8

Без% Продаж 2-кімнатна кв. ЖК Кантрі Хаус,с.Гора, Бориспільський р

Кедина Гора

Пожаловаться
68 000 $
958 $ за м²
18 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3941366
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 71 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається двокімнатна квартира, ЖК Кантрі Хаус с.Гора Бориспільський район під чистове оздоблення, третій поверх 2 секція.

Загальна площа – 71 км², житлова площа – 33,9 м², кухня – 11,9 м². Кухня поєднана з лоджією, на лоджії панорамні вікна, замінені на нові, якісніші, зроблено теплу підлогу. Встановлено додаткову батарею, південна сторона.

Вхідна зона простора, 10 м², дві великі окремі кімнати, із спальні вихід у другу лоджію, вікна також панорамні.

Санвузол сумісний, зроблено перепланування (у техпаспорті відображено). У санвузлі сучасний якісний ремонт. Продумано все до дрібниць: бойлер, сушарка для рушників, біде, пральна машина, тепла підлога.

На кухні встановлено двоконтурний газовий котел (опалення плюс гаряча вода).

Вода-свердловина, каналізація септик, все працює без перебоїв (ОСББ). Є своє паркувальне місце.
Інфраструктура розвинена. Поруч дитячий садок, школа, амбулаторія, аптеки, зооклініка, басейн, сауна, кафе. Супермаркет АТБ, Бджілка, Фора. Регулярно їздять маршрутки. До станції метро бориспільська 15 хвилин.

Розташований комплекс у спальному районі, чисте повітря, поряд ліс.
Чудове місце для власної затишної оселі та відпочинку.