Без комиссии
1  / 11
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 1
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 2
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 3
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 4
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 5
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 6
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 7
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 8
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 9
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 10
Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна - фото 11

Без %. Продаж 1-кімн кв Русановка, метро Лівобережна

Киев, Днепровский

Пожаловаться
49 999 евр.
1 309 евр. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4768599
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.2 м2
  • Площадь кухни 7.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Без комісії. Продається видова 1-кімнатна квартира в одному з наймальовничіших куточків Лівого берега - у Дніпровському районі, Русанівка.

Локація, в яку закохуються з першого погляду - 2 хв від затишної, доглянутої набережної Дніпра з панорамним видом на правий берег і зелені схили міста.

Про квартиру:
• 6 поверх 16-поверхового цегляного будинку
• Зручне та функціональне планування
• Простора кімната - 20 м²
• Кухня - 8 м²
• Роздільний санвузол
• Газ
• Великий засклений балкон на кімнату та кухню

Квартира в житловому стані - можна заїхати та жити, поступово оновлюючи інтер’єр під власний смак. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції чи оренди.

Про будинок:
• Цегляний, теплий будинок
• Охайне парадне
• Оновлені ліфти
• Кодований замок і домофон

Інфраструктура:

Русанівка - компактний і дуже комфортний район із розвиненою інфраструктурою. У 5-10 хвилинах пішки: магазини, супермаркети, школи, дитячі садки, банки, аптеки, кафе та ресторани.

Поруч облаштована набережна з прогулянковими зонами та місцями відпочинку.

Чудова транспортна розв’язка:
• 2 хвилини до зупинок громадського транспорту
• До метро - близько 10 хвилин пішки

Це квартира з атмосферою, світлом і перспективою - ідеальна основа для створення вашого затишного простору біля води.

Продаж у звʼязку з переїздом закордон.

Телефонуйте та приходьте на перегляд - такі пропозиції довго не затримуються!
Обратная связь
Екатерина
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2 кімн. квартири 65 кв.м з сучасним ремонтом, Чоколівський бульвар 10, Севастопольска площа Киев 14
  • Двухкомнатная
  • 65 м2
  • 6 / 10 эт.
115 000 $
Продам 2-кімнатну, сучасну квартиру з високоякісним ремонтом в Солом'янському районі. Основні характеристики: Адреса: Чоколівський бульвар 10 (поряд Севастопольська площа). Будинок: Цегляний, газифікований. Поверх: 6/9. Площа: Загальна 65 м², житлова 32 м², кухня-вітальня 21,5 м². Особливості об'єкта: Виконано сучасний ремонт у світлих тонах. Функціональне планування: дві окремі кімнати та простора вітальня, об'єднана з кухнею. Квартира повністю укомплектована технікою провідних світових виробників. Комфорт забезпечують підігрів підлог (ванна, кухня, коридор), кондиціонери та система рекуперації повітря. Зроблено професійну шумоізоляцію. Район із розвиненою інфраструктурою: транспортна розв'язка, парки, магазини та школи в пішій доступності. Ціна 115000 у.о. +38 095 233 13 13 Інна
Киев, Соломенский
Продаж 3-к квартири вул. Юрія Шумського 10 Киев 6
  • Трехкомнатная
  • 64.9 м2
  • 4 / 9 эт.
85 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Юрія Шумського 10. Квартира внутрішня, тепла. Знаходиться між озером Тельбин і Дніпром. У квартирі тепла підлога, 3 кондиціонери, тамбур на 2 квартири. Стабілізатор на всю квартиру. Варильна поверхня газова та духовка електро на гарантії, нові. Багато місць для стоянки авто платні та безкоштовні. Магазини, банки, школи, садки та багато іншого поруч. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
Продаж 1-к квартири вул. Ростиславська 5б Киев 3
  • Однокомнатная
  • 32.6 м2
  • 7 / 27 эт.
90 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Ростиславська 5б. Світла та сучасна квартира з новим ремонтом у світлих тонах. Студійне планування з продуманим зонуванням. У квартирі — двоспальне ліжко та розкладний диван у кухонній зоні (як додаткове спальне місце). У передпокої — містка шафа-купе. Квартира повністю укомплектована технікою, все залишається: духовка, індукційна плита, холодильник, посудомийна машина, пральна машина, бойлер та кондиціонер. Зручна локація: поруч дві станції метро різних напрямків — Лук’янівська та Політехнічний інститут, також поруч проходить трамвай. 044 200 10 80
Киев, Шевченковский
офлайн
Екатерина
На сайте с 16 апреля 2020