Без комиссии
1  / 14
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 1
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 2
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 3
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 4
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 5
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 6
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 7
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 8
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 9
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 10
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 11
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 12
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 13
БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2 - фото 14

БЕЗ% Продаж 1-кім квартири Евромісто/ 44м2

Крюковщина

Пожаловаться
56 900 $
1 293 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4532178
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 11 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири, ЖК 'Євромісто', вул. Жулянська 2-Г

Загальна площа: 44 м²

Кількість кімнат: 1

Поверх: 11 з 11

Будинок: цегляний, 2011 року

Санвузол: сумісний

Опалення: індивідуальне електроопалення

Простора, світла та доглянута квартира з функціональним плануванням. Готова до заселення без додаткових вкладень.

У квартирі:

окрема кухня з вбудованими шафами, варильною поверхнею, електродуховою шафою та холодильником

кімната з великою шафою-купе

повністю облаштований санвузол

встановлено індивідуальне електроопалення

квартира повністю на електриці, без газу

усе, що на фото, залишається новим власникам

Житловий комплекс 'Євромісто' — комфорт-клас, з розвиненою інфраструктурою:

численні дитячі майданчики

магазини, кав’ярні

приватні дитячі садочки

поруч державна школа та дитячий садок

Чудовий варіант для життя або здачі в оренду.

???? Дзвоніть прямо зараз — підемо дивитися квартиру, яка може стати вашим новим затишним домом.

Оформлення проведемо швидко й без зайвого клопоту.

В «Авангарді» ми дбаємо, щоб клієнти були спокійні за свої квартири та гроші.
Обратная связь
Кириленко Віталіна
онлайн