Без комиссии
1  / 10
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 1
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 2
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 3
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 4
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 5
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 6
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 7
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 8
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 9
БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А,  Дарниця - фото 10

БЕЗ % Продаж 1-к квартира, 41м2, пров. Лобачевського 7-А, Дарниця

Киев, Днепровский

Пожаловаться
62 000 $
1 512 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892005
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 12 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
Описание
ЕКСКЛЮЗИВ! Продається 1-кімнатна квартира, пров. Лобачевського 7-А, ЖК Флагман. Дніпровський р-н. Квартира розташована на 10-му поверсі 12-ти поверхового будинку. Загальна площа - 41кв.м, житлова – 16 кв.м, кухня – 11,2 кв.м.
Зручне та функціональне планування. Окрема простора і світла кімната з кондиціонером, Кухня з кухонним гарнітуром. Є балкон. В зоні плитки вмонтовано теплу підлогу. В квартирі зроблений якісний ремонт. Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Технологія будівництва: монолітно-каркасна; утепленний (пінопласт). Опалення - централізоване.
При відключенні світла є опалення та водопостачання.
Розвинена інфраструктура. Поруч школа, дитсадок, супермаркети, зупинки громадського транспорту, сквер та зона відпочинку.
Зручна транспортна розвʼязка, поруч Дарницька площа та виїзди на міст Патона та Дарницький. Одним транспортом можна доїхати майже в будь-яку точку лівого берега, а також до Арсенальної, Поштової та Контрактової площ, Либідської, Бесарабки та інші локації правого берега.
Квартира стане чудовим варіантом як для особистого життя, так і для здачі в оренду.
Агенство надає послуги з оформлення нерухомості в рамках державних програм: