Без комиссии
1  / 18
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 1
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 2
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 3
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 4
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 5
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 6
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 7
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 8
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 9
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 10
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 11
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 12
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 13
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 14
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 15
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 16
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 17
БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту - фото 18

БЕЗ% продам 2к квартиру 67м2 Варшавський 3 Змієнка 15/23 Після ремонту

Киев, Подольский

Пожаловаться
168 500 $
2 515 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010157
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Мебель на кухне, Гардероб, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Без комісії продам 2к квартиру в ЖК Варшавський 3 (будинок 10.1), Всеволода Змієнка 15/23,
ГЕНЕРАТОР.
16/25 поверх. Будинок монолітно-каркасний.
Загальна площа 67 м2
Два санвузли (ванна)
Гардеробна
Квартира з сучасним дизайнерським ремонтом, виконаним з якісних матеріалів, панорамні вікна.
Квартира оснащена всією необхідною побутовою технікою BOSCH:
холодильник, духова шафа,
мікрохвильова піч, індукційна плита, пральна та сушильна машина 2 в 1, кондиціонери.
Квартира повністю мебльована: шафи, велике ліжко з підйомним механізмом, розкладний диван, стіл, крісла

Цілодобова охорона. Поруч паркінг.

Закрита внутрішня територія. На території знаходиться великий дитячий майданчик, альтанки. Паркінг поруч з будинком.
Розвинена інфраструктура: поряд ТРЦ Ретровіль, гостьова парковка, магазини, ресторани, кафе, парк, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи.
Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності.
До метро Нивки на маршрутці 10 хвилин. До центру на машині 20 хвилин.

Право власності менше 3-х років. єОселя, єВідновлення - розглядаємо

Варшавський3 ЖКВаршавський3 Варшавский3 СтолицяГруп 1к 2к Варшавский Варшавський ЖКВаршавський ЖКВаршавский ЖКВаршавськийКиїв Продам Перепоступка Новобудовакиїв нерухомістькиїв квартиракиїв