Без комиссии
1  / 20
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 1
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 2
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 3
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 4
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 5
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 6
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 7
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 8
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 9
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 10
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 11
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 12
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 13
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 14
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 15
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 16
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 17
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 18
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 19
Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя - фото 20

Без %. Продам 1кім.квартиру 41кв.м. ЖК Софія, Соф. Пасаж Миру,9 єОселя

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
69 000 $
1 683 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 февраля 2026, ID: 4767252
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Без комісії. Продам простору і затишну 1кім.квартиру в ЖК Софіївський Пасаж вул.Миру,9, 41/10/17кв.м., 5/5пов. Планування: відкрита студія з власною гардеробною + окрема спальня. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Встановлено систему очищення питної води (осмос), кліматичне обладнання та систему «розумний будинок». Є резервне живлення на 5 кВт. з автоматичним перемиканням, система антизатоплення, розумне керування освітленням. Санвузол суміжний. Опалення індивідуальне - двоконтурний газовий котел - завжди є тепло і гаряча вода. Тепла підлога. Цегляний будинок 2014 року, закрита територія під охороною та відеоспостереженням. Доглянутий двір, є парковка на території комплексу. Поруч ЖК Софія сіті, Софія Резіденс, Волошковий, Щасливий, Сонячний. Розвинена інфраструктура району. Зручна транспортна розв'язка - до метро 15 хвилин. Зупинка біля будинку. До Києва 800 метрів. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, єВідновлення розглядаємо.
Обратная связь
Тетяна
офлайн