1  / 20
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 1
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 2
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 3
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 4
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 5
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 6
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 7
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 8
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 9
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 10
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 11
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 12
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 13
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 14
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 15
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 16
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 17
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 18
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 19
Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули - фото 20

Без %!Оренда приміщення бізнес/комерція Софія Сіті, орендні канікули

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
45 000 грн.
385 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 4999523
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 117 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії для орендаря!
Орендні канікули — 2 місяці!

Здам в оренду комерційне приміщення в самому серці ЖК Софія Сіті — там, де бізнес не шукає клієнтів, а клієнти самі знаходять бізнес.

Локація, яка реально працює на вас: приміщення розташоване вздовж прогулянкової алеї з постійним пішохідним потоком. Поруч вже працюють бізнеси, які формують стабільний трафік щодня — і це означає, що ви заходите не “в поле”, а в готове середовище з клієнтами.

Площа 117 м² дозволяє реалізувати практично будь-який формат: від стильного салону чи шоуруму до магазину, офісу або сервісного центру. Великі фасадні вікна дають максимум світла і видимості, а два окремих входи — зручне зонування потоків клієнтів і персоналу.

Приміщення без ремонту — і це ваша перевага. Ви створюєте простір під себе, без компромісів. Додатково передбачені орендні канікули, щоб спокійно запустити бізнес.

Це не просто квадратні метри — це точка входу в активну комерційну екосистему одного з найживіших ЖК Софіївської Борщагівки.

Готова показати в зручний час. Якщо Ви шукаєте місце, яке буде заробляти — варто подивитися.
Обратная связь
Ольга Скринжевська
офлайн