Без комиссии
1  / 1
Без комиссии! Продажа видовой 1к квартиры 57м ЖК Новопечерские Липки Верхогляда Печерск - фото 1

Без комиссии! Продажа видовой 1к квартиры 57м ЖК Новопечерские Липки Верхогляда Печерск

Киев, Печерский

Пожаловаться
189 222 $
3 300 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5032969
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 57.34 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 17 
  • Этажность 24 
Описание
#38363
Продаж квартири площею 57.34 кв.м. у ЖК Новопечерські Липки за адресою вул. Андрія Верхогляда, 7-а черга, 3-й будинок.

Поверх 17.

Здано в експлуатацію у 2025 році. Квартира має неймовірний вигляд з вікна на центральну аллею та житловий комплекс.
Планування: житлова кімната, кухня, с/в та хол, стан: без ремонту.

«Новопечерські Липки» - квартал бізнес-класу, розроблений та продуманий до кожної дрібниці для зручності його мешканців.
Займає площу понад 25 га в історичному, культурному та діловому центрі Києва - Печерському районі столиці.
Близьке розташування центральних автомобільних артерій міста – бульвари Дружби Народів та Лесі Українки, вулиця Бойчука (Кіквідзе), Залізничне шосе.
Проблема транспортної доступності вирішується зручною схемою транспортних шляхів та близькістю станції метро «Дружби Народів».
5 хвилин до метро, ​​25 хвилин до міжнародного аеропорту Бориспіль, 15 хвилин до Хрещатика, 7 хвилин до ТРЦ Ocean Plaza.
Незмінна якість будівельних робіт, використання екологічно чистих матеріалів, застосування останніх технологій у будівництві, своєчасне введення будинків в експлуатацію є фундаментом успішності житлового кварталу «Новопечерські Липки».
Вже сьогодні Ви можете переконатися в якості будівництва – шість очеред кварталу (23 будинки, дві школи, фітнес-клуб, Академія счастья LeapKids та академія тенісу UTA) введені в експлуатацію та заселені.
Обратная связь
Олександра
офлайн