Без комиссии
1  / 20
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 1
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 2
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 3
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 4
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 5
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 6
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 7
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 8
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 9
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 10
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 11
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 12
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 13
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 14
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 15
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 16
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 17
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 18
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 19
БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers - фото 20

БЕЗ КОМИССИИ! Есть видео! Ключи! Продажа новой квартиры ЖК Taryan Towers

Киев, Печерский

Пожаловаться
430 000 $
5 000 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007611
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 86 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж
  • Этажность 35 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж нової квартири ЖК Taryan Towers, вул. Іоанна Павла ІІ, 12, Печерський район.

Загальною площею 86м2.

#25018

У квартирі виконаний високоякісний дизайнерський ремонт
Планування квартири:
- Велика кухня гостина
- Окрема майстер спальня із власним санвузлом та гардеробною
- Кабінет
- Тераса
- Гостьовий санвузол

Комплекс складається із трьох Віж, шкіра має свою концепцію на даху.
Біля першої вежі буде розташований панорамний ресторан із краєвидами на Київ, на даху другої вежі - парк просто неба, а на даху третьої - кінотеатр, планетарій та музей майбутнього із зоною інновацій та розваг.
Усі Вежі з'єднані скляними мостами, для прогулянок на висоті пташиного польоту. У столобатній частині – розміститься галерея бутиків, супермаркет преміум-класу, кафе, центр дитячого розвитку, лайф-стайл курорт Tsarsky: спортивна зала, зона спа та відпочинку, 2 басейни, з відкритою зоною шезлонгів та інші об'єкти інфраструктури.

Taryan Towers – це житловий комплекс бізнес-класу, друга вежа якого вже в експлуатації. Загалом у комплексі передбачено три багатоповерхівки. Комплекс задовольнить навіть найвибагливіших мешканців, завдяки власній інфраструктурі та розкішному дизайну.

Територію навколо комплексу прикрашатиме стильний ландшафтний дизайн та невеликі басейни. Для автомобілів мешканців буде обладнано підземний паркінг на 670 машиномісток.

Навколо житлового комплексу Taryan Towers розташована розвинена інфраструктура, яка забезпечує мешканцям всі необхідні сервіси для комфортної та якісної життя. У найближчому оточенні мешканцям будуть доступні магазини, ресторани, банки, освітні установи, парки, зелені зони тощо.