Без комиссии
1  / 8
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 1
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 2
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 3
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 4
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 5
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 6
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 7
БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок - фото 8

БЕЗ комісії/2к кв.76м/ЖК Файв Адрес/Раковського,л-ція Арсен,1 будинок

Львов, Галицкий

Пожаловаться
101 000 $
1 327 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5024300
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 76.13 м2
  • Площадь кухни 33 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
БЕЗ комісії
1 будинок

Вигідний продаж 2кім квартири у сучасному ЖК Файв Адрес

вул.Раковського,24а, локація Зеленої, навпроти Арсену

1 черга будівництва, здача на 1кв 2026р (етап фасаду,внутрішні роботи)

Опалення - теплові лічильники, цегляне будівництво, утеплення - мінеральна вата

Ідеально під інвестицію,або для власного проживання

Можна оглянути, телефонуйте!
Обратная связь
Юлія NOVOBUD IN
офлайн