1  / 20
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 1
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 2
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 3
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 4
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 5
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 6
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 7
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 8
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 9
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 10
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 11
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 12
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 13
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 14
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 15
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 16
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 17
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 18
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 19
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец - фото 20

Без комісії. Продаж однокімнатної квартири з виходом на ділянку, вул. Тираспольська, 44. метро Сирец

Киев, Подольский

Пожаловаться
96 600 $
2 147 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 июня 2026, ID: 5093259
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Отопление Индивидуально газовое 
Описание
Без комісії. Розглядаємо державні програми: Євідновлення, Сертифікат, Сертификат, Держмолодь, Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше). Продаж 1 к квартири (євродвушка) з виходом на ділянку в Подільському районі, ЖК комфорт класу "Дубова роща" на вул. Тираспольська, 44. Розташована на 1 поверсі 5-поверхового утепленого будинку. За рахунок того що є цокольний поверх, знаходиться високо над землею і є теплою. Загальна площа 44,3 кв.м.

Комплекс із закритою територією, камерами відеоспостереження, з великим паркінгом. Знаходиться серед парків та скверу. Поруч із ЖК знаходяться: дитячий садок, навчальні заклади, спортивний коплекс, магазини, кафе, банкомати, салони, аптеки, нова пошта. Зупинки громадського транспорту та міської електрички . До метро Сирець 5-10 хвилин пішки.

Великий досвід допомоги при купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок

1) Держмолодь, Єоселя (Є-оселя), Євідновлення, Сертифікат
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше)

Ціна 96 600 у.о. Без комісії для покупця. Телефонуйте. Записуйтесь на перегляд. Олександр Зайцев 0990100903, 0972910726

Обратная связь
Олександр В'ячеславович
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2к квартири Балтійський пер. 3а Киев 13
  • Двухкомнатная
  • 72.25 м2
  • 6 / 25 эт.
85 000 $
Продаж квартири, дві окремі спальні та кухня- вітальня, гардиробна, два санвузли, проведена мідна проводка, стіни підготовлені під покраску чи обої. Кахель на кухні під робочу поверхню меблів і. Гардиробна, два окремі санвузли. Частково віконаний. ремонт, є матеріали. Розташування комплексу 15 хв. пішки від метро Оболонь. На першихповерхах будинків зкомплексу розташовані магазини та різні сфери послуг. Поряд завершується будівництво наземного паркінгу. На території для дітей та дорослих є спортивні майданчики, кафе. Впритул до комплексу Торговий центр, де розташувалися супермаркет Новус, Простір та Аврора. Автономна котельня, яка забезпечує комплекс опаленням та гарячою водою. Кожний куточок території облаштований,, благоустрій комплексу відмінний. Ціна 85000 у.о. Моб.тел. 0953570166, 0982402742 Наталія Миколаївна
Киев, Оболонский
Продаж 2-к квартири Столичне шосе 3 Киев 3
  • Двухкомнатная
  • 58 м2
  • 3 / 26 эт.
130 000 $
Продаж 2-к квартири Столичне шосе 3/ З новим якісним ремонтом. Вікна у двір. Вид на фонтан та на прогулянкову зону. В квартирі встановлена вся побутова техніка та меблі, також є тепла підлога. Закрита територія з охороною 24/7 та доступом по картках, що забезпечує безпеку та приватність. 044 200 10 80
Киев, Голосеевский
Продаж 2-к квартири вул. Ревуцького 54а Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 78.8 м2
  • 15 / 25 эт.
107 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Ревуцького 54а. Всього в 10 хвилинах пішки від метро Харківська (або 3 хвилин на автобусі). Будинок має автономність при блекауті. Планування дуже зручне та функціональне: дві великі роздільні кімнати, простора квадратна кухня та великий квадратний коридор. У квартирі встановлено 3 кондиціонери — у кожній кімнаті та на кухні. Великою перевагою є дві великі лоджії (з виходом із кухні та з кімнати). 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
офлайн
Олександр В'ячеславович
На сайте с 28 мая 2025
Проверенный партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».