Без комиссии
1  / 20
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 1
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 2
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 3
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 4
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 5
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 6
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 7
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 8
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 9
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 10
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 11
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 12
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 13
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 14
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 15
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 16
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 17
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 18
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 19
Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка - фото 20

Без комісії! Продаж 2 поверхового будинку з гаражем і ділянкою 15 соток на вул. Липницька, Баришівка

Барышевка

Пожаловаться
110 000 $
753 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 мая 2026, ID: 5039389
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 146 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 15 сот.
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Гараж, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без %
Продається двоповерховий житловий будинок з гаражем, банею та великим садом у смт Баришівка, Київська область
Адреса: вул. Липняцька, буд. 9

Пропонується до продажу комфортний будинок з ракушняка та цегли загальною площею 146 м², розташований на доглянутій земельній ділянці 15 соток у тихому, зеленому районі смт Баришівка лише годину їзди від Києва.

Опис будинку:
Кількість поверхів: 2
Кількість кімнат: 5
Санвузли: 2 (на 1-му поверсі з душовою кабіною, на 2-му з ванною)

Планування:
-1-й поверх: простора вітальня (зал), кабінет, кухня, кладова, санвузол
-2-й поверх: три затишні спальні, гардеробна, великий санвузол

Всі кімнати світлі та просторі. Будинок будувався для себе якісно, з використанням добротних матеріалів. Вікна обладнані металевими ролетами для додаткової безпеки та комфорту.

Господарські споруди та додаткові зручності:
-Гараж, прибудований до будинку, з автоматичними воротами
-Флігель, у якому розміщено:
-Лазня (баня)
-Підвал (сухий, глибокий, підходить під укриття)
- Сарай для зберігання інвентарю
-Альтанка з мангалом ідеальне місце для відпочинку з родиною або друзями

Ділянка:
-Родючий ґрунт, доглянута територія
-Фруктовий сад (яблуні, груші, сливи, вишні, черешні)
-Ягідник (малина, смородина, ожина)

Огороджена територія, зручний заїзд, хороші сусіди

Комунікації:
-Свердловина 80м
-Газ, електрика, септик
-Система опалення: газовий котел

Ціна: 110 000 $
Без комісії для покупця!

Цей будинок ідеальне поєднання комфорту міського життя та затишку заміської оселі. Підходить як для постійного проживання, так і для дачі

Чекаємо вас на перегляди!
єВідновлення.
Обратная связь
Наталя
офлайн
Похожие объявления
Продаж будинку для великої родини з додатковою ділянкою с. Новоіванівка Кривой Рог 20
  • Пятикомнатная
  • 245 м2
  • 20 соток
68 000 $
Хочеш жити в екологічно чистому та тихому районі? У тебе велика сім’я? Тоді цей варіант для Вас! Пропонуємо Вам двоповерховий будинок з додатковою ділянкою (можна купити окремо). Будинок знаходиться у с. Новоіванівка (12 км від 44-го кварталу), поряд вся інфраструктура: школа, магазини, зупинки. Детальна інформація про будинок: Будинок побудований з якісних матеріалів, стіни: шлакаблок обкладений цеглою, також утеплений, дах – оцинковка. Опалення індивідуальне газове (двоконтурний котел). Покриття підлоги – в ідеальному стані паркет (дуб), міжкімнатні двері з натурального дерева (сосна). Вікна мепалопластикові. Загальна площа – 245 кв.м, житлова площа – 107 кв.м, кухня – 18 кв.м. На першому поверсі є великий хол кухня, вітальня, санвузол (душ та ванна), лазня. На другому поверсі – 3 кімнати та вітальня з каміном, також є санвузол та вбиральня. Гараж є в будинку. Стан будинку – житловий, але вимагає косметичного ремонту, побажання, можна жити та освіжити ремонт. Меблі лишаються. Детальна інформація про ділянку: Ділянка приватизована і має 20 соток. На ділянці є ще один гараж, повноцінний льох та мансарда. У вартість входить дві ділянки, на одній ділянці є будинок і на іншій – недобудова. Можна купити все разом чи окремо. Дві окремі, але суміжні ділянки по 20 соток кожна , які можуть бути одним великим домогосподарством , або двома різними. Будинок створювався для прекрасної життя, і Ви можете стати власником цієї нерухомості вже сьогодні. Телефонуйте та купуйте!
Кривой Рог, Покровский
Триповерховий мансардний будинок в Яремче 240 м² Яремче 20
  • Четырехкомнатная
  • 240 м2
  • 23 сотки
140 000 $ Без комиссии
Продається будинок в Яремче, район Дора, загальною площею 240 м², перший поверх площею 100 м², площа земельної ділянки 0.23 га. Побудований в 2014 році, від центральної дороги до будинку 30 метрів. На території подвір'я розташовані будинок, літня кухня, сарай, криниця і септик. Бетонний фундамент у будинку кухні і сараю. Перший поверх має стіни з дерева та частково з цегли, другий і третій поверх - дерев'яні. Заведені комунікації: газ, світло, вода. У будинку є твердопаливна піч, газовий двоконтурний котел для гарячої води і опалення, а також вся необхідна побутова техніка. Підлога в будинку дерев'яна. Сходи до будинку з вулиці бетонні, на другий поверх - дерев'яні. Зовні будинок утеплений мінватою та опшитий частково металом, частково дошками. Вікна встановлені металопластикові двокамерні. Перекриття у будинку дерев'яне, покриття даху - металочерепиця. Перший поверх будинку повністю зроблений житловий ремонт, другий і третій мансардний поверх потребують ремонту.
Яремче
Триповерховий будинок з чарівним видом у Микуличині 300 м² Яремче 17
  • 8 комнатная
  • 300 м2
  • 10 соток
190 000 $ Без комиссии Торг
Просторий триповерховий будинок розташований у живописному селі Микуличин. Площа будинку становить 300 квадратних метрів, житлова площа становить 150 м², а ділянка, на якій він розташований, складає 10 соток. Перший поверх зведений з шлакоблоку, тоді як другий і третій поверхи мають дерев'яну конструкцію. Дах будинку вкритий ондуліновими листами, встановлені металопластикові вікна. Стіни утеплені пінопластом товщиною 7 см. Фундамент виконаний з бетону для забезпечення надійності будівлі. У будинку є 8 кімнат, включаючи дві дворівневі, і 5 санвузлів. Кухня загального користування оснащена необхідною технікою та має площу 20 м². Три балкони надають чудовий вид на мальовничу місцевість. Будинок був зведений у 2011 році та оснащений котельнею з твердопаливним котлом потужністю 32 кВт, вхід до котельні здійснюється з внутрішнього двору. Водопостачання відбувається з природного джерела, а каналізація знаходиться поруч із будинком. Будинок має два основних входи та окремий вхід до кімнати з внутрішнього двору, а також четвертий вхід до двоповерхової будівлі для персоналу, що забезпечує зручність та приватність. Електропостачання в будинку потужністю 8 кВт, а також проведений інтернет та телебачення.
Яремче, Микуличин
офлайн
Наталя
На сайте с 16 апреля 2020