Без комиссии
1  / 17
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 1
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 2
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 3
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 4
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 5
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 6
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 7
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 8
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 9
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 10
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 11
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 12
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 13
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 14
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 15
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 16
Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська - фото 17

Без комісії! Продаж 1-к квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
125 000 $
2 155 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009493
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 8.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Сигнализация 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири в історичному цегляному будинку в центрі Києва.
Вулиця Тарасівська історично вважалася «професорською» - тут жили викладачі університету ім. Шевченка. Сьогодні це тихий центр без зайвого шуму та трафіку - рідкість для Києва.
Локація: Київ, вул. Тарасівська, 38
Параметри:
• Загальна площа - 58 м²
• Житлова - 33,8 м²
• Кухня - 8,4 м²
• Великий світлий засклений балкон
• Поверх 4/4, висота стелі - 3,55 м
Стан - заїхати і жити:
• Квартира повністю мебльована
• Вся техніка включена у вартість: газова плита, холодильник, посудомийна та пральна машини, бойлер, телевізор, кондиціонер
Будинок:
• Царський цегляний, товсті стіни - тиша і тепло
• Високі стелі (3,55 м)
• Залізобетонні перекриття
• Закритий двір
• Є газ
Локація та інфраструктура:
• Метро «Університет» та «Площа Українських Героїв» - кілька хвилин пішки
• Парк Шевченка та Ботанічний сад - близько 15 хвилин пішки
Квартира підійде як для комфортного проживання, так і під орендний бізнес — стабільний попит у центрі.
Без комісії для покупця
Телефонуйте — організую перегляд у зручний для вас час.
Обратная связь
Інна Флемінг