Без комиссии
1  / 18
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 1
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 2
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 3
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 4
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 5
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 6
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 7
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 8
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 9
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 10
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 11
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 12
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 13
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 14
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 15
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 16
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 17
Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б - фото 18

Без комісії продам квартиру Героїв полку "Азов", 28-Б

Киев, Оболонский

Пожаловаться
50 000 $
1 563 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4656104
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Решетки на окнах, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
БЕЗ КОМІСІЇ! Затишна студія біля метро Оболонь – Заїжджай та живи!

Пропонується до продажу комфортна та світла квартира-студія за адресою: вул. Героїв полку «Азов» (колишня Маршала Малиновського), 28Б. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для орендного бізнесу!

Головні переваги:

Локація – ТОП: До метро Оболонь або мальовничої набережної Дніпра — лише 7-10 хвилин пішки.
Економія: Продаж БЕЗ КОМІСІЇ для покупця. Перший продаж (у власності понад 3 роки), документи готові до угоди.
Завжди тепло: Квартира не кутова. Під квартирою розташований технічний підвал із теплотрасою, що забезпечує дуже комфортну температуру взимку.
Безпека: 1-й високий поверх, на вікнах встановлені надійні грати. Поруч із будинком є сучасне бомбосховище.

Стан та комплектація:

В квартирі виконано якісний ремонт. Продається повністю укомплектованою меблями та технікою (все, що на фото, залишається вам):

Газова плита (величезний плюс у нинішніх умовах);
Кондиціонер;
Пральна машина;
Холодильник;
Бойлер;
Інтернет.

Інфраструктура:

Все необхідне під рукою: у дворі хороша школа та дитячий садочок, поруч бювет, супермаркети, ТРЦ та зони відпочинку.

Юридична чистота:
- Один власник.
- Ніхто не прописаний.
- Відсутні заборгованості та будь-які обтяження.
- Договір купівлі-продажу.

Будинок - звичайний житловий дев’ятиповерховий панельний будинок, а не гостінка чи гуртожиток.

Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Ця квартира варта вашої уваги.
Обратная связь
Олег
офлайн
Похожие объявления
Продаж 1- квартири вул. Українського відродження 3в Киев 4
  • Однокомнатная
  • 44.6 м2
  • 3 / 16 эт.
65 000 $
Продаж 1- к квартири вул. Українського відродження 3в. Функціональне планування: окрема спальня з виходом на балкон, кухня з балконом, простора вітальня, с/в роздільний, квартира частково мебльована, нова кухня, встановлений бойлер - 80л. Чудова локація, одразу буля будинку ліс, парковка у дворі, поруч супермаркети, магазини, запинка транспорту, до м. Житомирська - 10 хв. їзди. 044 200 10 80
Киев, Святошинский
Продаж 2К квартири Без % ЖК Сонячна Рівʼєра, вулиця Микільсько-Слобідська 3-А Киев 16
  • Двухкомнатная
  • 77.6 м2
  • 9 / 30 эт.
235 000 $
Продаж без комісії 2К квартири на березі Дніпра. ЖК бізнес-класу «Сонячна Рівʼєра», вулиця Микільсько-Слобідська 3-А, Дніпровський район, Лівий берег. Розглядаємо безготівковий розрахунок. Квартира з сучасним інтер'єром та ергономічним плануванням для сім'ї або пари, яка цінує легкість, комфорт і спокій у великому місті. Загальна площа — 77,6 м², житлова — 37 м², кухня — 15 м². Високі 3-метрові стелі, акцент на натуральне дерево, лаконічний інтер'єр — підкреслюють індивідуальний стиль і статус. Розташована на 9 поверсі 30-ти поверхового будинку. Кухня-вітальня гармонійно облаштована. Вбудована вся необхідна побутова техніка Mille — посудомийна машина, духова шафа, варочна поверхня, витяжка, холодильник. Додатково є релакс-зона біля вікна із вмонтованою кавомашиною — тут зручно проводити час з близькими та приймати гостей. Приєднана панорамна лоджія наповнює кімнату денним світлом та дозволяє функціонально використати весь простір. Спальна зона відокремлена скляною перегородкою. У кімнатах встановлені кондиціонери та телевізори. Вбудовані шафи для зберігання речей розташовані у передпокої. Друга спальня має продуманий простір для роботи/навчання, окреме місце для відпочинку та гардеробну. Один санвузол окремий, другий суміжний з душем. Наявна прально-сушильна машина Mille. Є великі шафи для зберігання речей та естетичного маскування сантехнічних та господарських елементів. Ремонт виконаний якісно — для власного користування і комфортного життя. При відключенні світла, в будинку є сучасна інверторна станція, яка забезпечує роботу ліфтів, подачу води, систему безпеки. Закрита територія ЖК: цілодобова охорона та відеоспостереження; гостьовий паркінг; сучасний дитячий майданчик, спортивна зона із баскетбольним майданчиком та тренажерами. До м.Лівобережна — пішки 10 хв, м.Гідропарк — пішки 15 хв. До центру Києва — на авто 10 хв. Інфраструктура: Дніпровська набережна, Русанівський канал, пляжі та паркові зони для прогулянок; спорткомплекси — StreetSport, AtleticoFitness Club, фітнес-клуб —GrandSport Для яскравого відпочинку — МВЦ, Яхт-клуб, Театр драми і комедії, кінотеатр у ТРЦ Komod, ТЦ Лівобережній, ресторани та кав’ярні на будь-який смак. Для комфортного життя — салони краси, відділення банків, медичні заклади, аптеки, школи (№128, №125, №65, коледж та ліцей), дитячі садочки (№691, №628, №660, ДНЗ №599), супермаркети (Новус, Фора, Сільпо), ринок, ярмарка, поштомати. Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд. Ціна 235 000 у.о. Марина, тел.: 063 392 35 35
Киев, Днепровский
Продаж 1-к квартири вул. Вавилових 11 Киев 3
  • Однокомнатная
  • 52 м2
  • 18 / 25 эт.
93 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Вавилових 11. ЖК "Будинок на Вавілових". Даний комплекс складається з 3-х секцій , має підземний, гостьовий паркінг та закритий внутрішній двір. До метро "Сирець"- 7 хвилин пішки, до метро "Дорогожичі" - 13 хвилин. Квартира складається з просторої кухні, кімнати правильної форми, санвузла та лоджії. Стан після будівельників. 044 200 10 80 valion.ua/ 1133789
Киев, Шевченковский
офлайн
Олег
На сайте с 16 апреля 2020