Без комиссии
1  / 20
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 1
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 2
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 3
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 4
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 5
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 6
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 7
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 8
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 9
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 10
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 11
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 12
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 13
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 14
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 15
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 16
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 17
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 18
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 19
Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія - фото 20

Без комісії. Продам дизайнерську 2к квартиру ЖК Волошковий, ЖК Софія

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
119 500 $
1 411 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905952
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 84.7 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам дизайнерську 2к квартиру з просторою кухнею- вітальнею в ЖК Волошковий, с. Софіївська Борщагівка, вул. Волошкова 1.
Площа: 84,7 м2, 5й поверх.
Квартира продається з усією необхідною технікою і меблями. Все що ви бачите на фото, все залишається.
В квартирі є 2 роздільні спальні, 2 санвузли, велика гардеробна, 2 шафи купе, 2 засклені балкони.
Квартира двостороння, світла, вікна виходять в закритий двір та на вулицю.
На закритій території будинку є поштомат, сучасний дитячий майданчик, парк зі скульптурами та паркувальні місця. Також є відеонагляд, вхід по електронним ключам, заїзд з пультом.
Чудова інфраструктура та транспортна розвʼязка, зупинка транспорту 2 хв, метро Житомирська 10-15 хв.

Документам більше 3х років. Оформлення швидке, податки мінімальні.
Обратная связь
Продавець
офлайн