Без комиссии
1  / 19
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 1
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 2
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 3
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 4
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 5
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 6
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 7
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 8
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 9
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 10
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 11
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 12
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 13
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 14
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 15
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 16
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 17
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 18
без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр - фото 19

без комісії! Під ремонт 2-кімнатна квартира Словацького центр

Львов, Галицкий

Пожаловаться
88 000 $
1 323 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4900716
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 66.5 м2
  • Площадь кухни 17.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
без комісії!!! 3-кімнатна квартира в центрі | вул. Словацького | 66,5 м² | під комерцію / інвестицію

Пропонується до продажу квартира у самому центрі Львова, на вул. Словацького — локація одразу біля університету імені Івана Франка.
— центр міста
— активний пішохідний трафік
— престижне оточення

Характеристики:
— площа: 66,5 м²
— 3 кімнати (прохідне планування)

— прохідна центральна локація
— можливість адаптації простору під власні потреби
— хороший варіант для комерційного використання
— інвестиційний потенціал

Квартира для тих, хто шукає локацію з можливістю заробітку.
Обратная связь
Анна АН STRUKTURA
офлайн