1  / 20
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 1
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 2
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 3
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 4
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 5
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 6
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 7
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 8
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 9
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 10
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 11
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 12
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 13
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 14
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 15
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 16
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 17
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 18
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 19
Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення  Поділ Верхній Вал - фото 20

Без комісії Оренда фасадного нежитлове приміщення Поділ Верхній Вал

Киев, Подольский

Пожаловаться
200 000 грн.
1 075 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4994775
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 186 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії.
Оренда фасадного нежитлове приміщення на Подолі, поряд з метро Контрактова площа, за адресою:
Верхній Вал, 30. На даний момент - меблевий салон "Армоні"
Загальна площа – 187 кв м. Торговий зал – 152, 5 кв м
Широкий презентабельний фасад з окремим входом, є вихід у двір для завантаження.
Дуже якісний ремонт, будинок не є пам'яткою архітектури.
Електрика 15 кВт, власний електрокотел (опалення).
Додатково сплачуються комунальні платежі. КОД RC-189-014
Обратная связь
Андрій 0976422032
офлайн