1  / 15
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 1
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 2
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 3
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 4
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 5
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 6
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 7
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 8
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 9
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 10
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 11
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 12
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 13
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 14
Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25 - фото 15

Без комісії. Майновий комплекс Київ, вул. Азейбаржанська, 25

Киев

Пожаловаться
2 250 000 $
324 $ за м²
20 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 июля 2025, ID: 4031179
Характеристики
  • Расположение Другое 
  • Общая площадь 6935 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до розгляду майновий комплекс загальною площею 6 935,8 м², що перебуває у власності юридичної особи на підставі договору купівлі-продажу, укладеного у 2006 році.
Об’єкт розташований на двох окремих, але суміжних територіях із однією поштовою адресою. Загальна площа земельних ділянок становить:
0,667 га + 1,460 га
На обидві ділянки присвоєно кадастрові номери, що підтверджує їх реєстрацію в державному земельному кадастрі.
Функціональне призначення об’єкта:
Комплекс є колишньою виробничою базою, яка пройшла реконструкцію та перепрофілювання. Усі будівлі наразі адаптовані під:
Складські приміщення
Виробничі площі
Офісні приміщення
Інженерна інфраструктура:
На території розташована трансформаторна підстанція (ТП), наявної електропотужності достатньо для забезпечення потреб великого виробництва. Це дозволяє оперативно розмістити потужні виробничі лінії без додаткових витрат на підключення або модернізацію електромережі.

Логістичні переваги:
Комплекс має вигідне розташування з точки зору логістики та вантажоперевезень. У безпосередній близькості знаходяться:
Відділення “Нової пошти”
Склад транспортної компанії SAT

Стан оформлення земельних ділянок:
Є технічна документація із землеустрою

Комплекс ідеально підходить для розміщення логістичного, промислового або мультифункціонального бізнесу. Об’єкт готовий до експлуатації
Обратная связь
Олександр
офлайн
Похожие объявления
Продам офіс біля моря Французький бульвар, Одеса Одесса 12
  • 114 м2
  • 11 / 11 эт.
129 999 $
ТЕРМІНОВО! ПРОДАМ ОФІС НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ ЖК «Марсель» | Приморський район | Французький бульвар ЦІНА — 129 999 $ Офіс у будинку бізнес-класу, який одразу створює правильне враження про Вашу компанію. 90 м² на 11 поверсі Панорамний вид на місто та море — статус і атмосфера в кожній деталі. Готовий офіс із меблями — можна заїжджати та працювати без додаткових вкладень. Сучасний ремонт Три окремі кабінети Окрема кухня для команди Світлий простір та комфортна атмосфера для роботи Ідеально підходить під: IT-компанію, дизайнерську студію, юридичний офіс, консалтинг, фінансову компанію, косметологію, закритий прийом психолога чи психотерапевта. Локація, яка працює на Ваш імідж: Французький бульвар, поруч море, парк Шевченка та Відрада. Підземний паркінг — питання з авто вирішене. Офіс виглядає значно дорожче своєї вартості. Готовий варіант для бізнесу, який цінує комфорт, престиж та правильну адресу. Дзвоніть просто зараз — такі об’єкти довго на ринку не затримуються! Торг
Одесса, Приморский
Продаж магазину. Площа Шахтарської слави. 1 Міська лікарня. Кривой Рог 16
  • 58 м2
  • 1 / 4 эт.
21 500 $
Площа Шахтарської Слави ( дзержинського ). Біля кінотеатру Батьківшіна. 300 метрів проспект Миру, 1 лікарня, дзвіниця, ресторан Пурі Чвені. Продаж магазину. Підходить під Б'юті-сферу, офіс та інше. 1-й поверх, окремий вхід, фасадний , вугловий, гарно проглядається. 58 квадратних метрів. Стан мінімально робочий, під ремонт. Гарна ціна як для комерції, 370$ за метр! Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривой Рог, Метталургический
Готельно рестораний комплекс “Кузня” з басейном Коломыя 19
  • 3000 м2
2 000 000 $
Пропонуємо Вашій увазі відпочинковий комплекс — готовий діючий бізнес з історією, який знаходиться біля центральної дороги недалеко від міста Коломия. Він складається з двох парковок для авто: перша від дороги (1000 м²) і друга з внутрішнього двору(500 м²) , ресторану на 120 місць, який також можна використовувати для банкетів на більшу кількість гостей, готелю, який наразі налічує 6 номерів (є план щодо збільшення готелю до 30 номерів, останні три фотографії), а також великого відкритого басейну з підігрівом і фільтрацією води та всім необхідним обладнанням. Загальна площа комплексу складає 1 гектар, площа приміщень — 3000 м². Також на території є діючий житловий будинок, де можуть проживати майбутні власники! Має гарні відгуки на Google Maps — 4.4 зірки. Чудовий варіант готового працюючого бізнесу зі швидкою окупністю. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або пишіть повідомлення в месенджерах. Також прикріплюю посилання на Instagram акаунт комплексу https://www.instagram.com/kuzniagrills?igsh=MXhncDNsaTU0enhsbQ==
Коломыя
офлайн
Олександр
На сайте с 16 апреля 2020