Без комиссии
1  / 8
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 1
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 2
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 3
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 4
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 5
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 6
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 7
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника - фото 8

БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в зданому будинку Петрівські Липки від власника

Святопетровское

Пожаловаться
38 000 $
844 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 сентября 2025, ID: 4317763
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
36000 грн за кв.м. БЕЗ КОМІСІЇ!!! Продається однокімнатна квартира площею 45.6 кв.м. в Можливо переобладнати під євродвушку без проблем! Є проєк! ЖК Петрівські Липки(Святопетрівське, вул. Будівельна 2) Пост охорони територія під охороною! Квартира знаходиться на 5 поверсі 7 поверхового будинку. Бетонно монолітний будинок від надійного забудовника який вже здав багато об'єктів! Будинок введенно в експлуатацію! Дуже вигідна інвестиція. Важливо! Будинок має підземний паркінг, до якого можна спуститись на ліфті прямо з поверху, на якому розташована квартира! Комплектація від забудовника: - індивідуальне опалення - двоконтурний газовий котел; - штукатурка; - стяжка підлоги; - металлопластикові вікна; - централізоване водопостачання і Є газ. Опалення автономне. Є всі необхідні виводи під сантехніку. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Інтернет бездротовий Поруч є торгові центри, дитсадки, парк, аптеки, зупинки маршруток 3 хв пішки.
Обратная связь
Олеся
офлайн
Похожие объявления
Продам 3к квартиру 70 м2 ЖК Женева Після будівельників Днепр 13
  • Трехкомнатная
  • 70 м2
  • 8 / 12 эт.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Днепр, Центральный
Продаж 3-к квартири просп. Берестейський 42 Киев 4
  • Трехкомнатная
  • 133 м2
  • 5 / 9 эт.
470 921 $
Продаж 3-к квартири просп. Берестейський 42. Затишна, двостороння квартира - 2 спальні (можливе перепланування в 3 спальні) Вітальня та кухня мають панорамні вікна та виходи на терасу з видом на парк і центр міста. 3 санвузла, окреме приміщення для гардеробу. Висота стелі 3.24 м. Територія комплексу має дитячий та спортивні майданчики. В’їзд на територію - через шлагбаум. Є прямий вихід в парк для мешканців будинку. 044 200 10 80
Киев, Шевченковский
Продаж 4-к квартири просп. Валерія Лобановського 6г Киев 3
  • Четырехкомнатная
  • 152 м2
  • 21 / 26 эт.
215 000 $
Продаж 4-к квартири просп. Валерія Лобановського 6г. Висота стелі — 2,8 м. Квартира має зручне планування: окрема кухня, 3 повноцінні спальні, вітальня, два санвузли та два балкони. Оснащення квартири включає все необхідне для комфортного життя: телевізор, камін, кондиціонер, пральну машину, душову кабіну та ванну, холодильник, мікрохвильову піч і посудомийну машину. Кухня обладнана електричною плитою. Гаряче водопостачання забезпечується електричним бойлером. Є бездротовий інтернет. Важливою перевагою є автономність: навіть під час відключень електроенергії працюють водопостачання, опалення та ліфт. 044 200 10 80
Киев, Соломенский
офлайн
Олеся
На сайте с 16 апреля 2020