Без комиссии
1  / 20
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 1
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 2
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 3
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 4
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 5
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 6
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 7
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 8
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 9
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 10
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 11
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 12
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 13
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 14
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 15
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 16
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 17
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 18
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 19
Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД - фото 20

Без Комісії! Держ. програми,єВідновлення,Продаж 2 кім. квартири, ФАСАД

Киев, Днепровский

Пожаловаться
63 000 $
1 173 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5030910
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.7 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без Комісії! Держ. програми Вигідна пропозиція! 2-кімнатна квартира з фасадними вікнами м. Київ, вул. Алматинська, 107/2 ( сталінка) . Продається світла 2-кімнатна квартира з гарним потенціалом під комфортне життя або інвестицію. Головні переваги: Всі вікна виходять НА ФАСАД — максимум світла та відкритий простір. Високі стелі 3 м — відчуття об’єму та простору. Зручний 1 поверх — ідеально для сім’ї, оренди або комерції. Цегляний будинок — тепло взимку та прохолодно влітку. Газова колонка — гаряча вода є завжди. В під'їзді є облаштоване ( сучасне) бомбосховище. Планування: Загальна площа — 53,7 м²/ з балконом 62,7 м². Дві окремі кімнати (16,4 м² та 15,1 м²), Кухня — 6 м², просторий коридор 11,10 м², балкон 9 м². Стан: Квартира у житловому стані — можна заїхати і жити, або зробити ремонт під себе та значно підвищити вартість.Ідеально підійде: для власного проживання, під орендний бізнес, під комерцію (завдяки фасаду та 1 поверху). Розвинена інфраструктура: зупинка громадського транспорту, в пішій доступності міська клінічна лікарня, дитячий садок, центр культури та мистецтва, церква, парк, сквер, дитяча спортивна школа, стадіон. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 63000 у.о. КОД 21147419