Без комиссии
1  / 20
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 1
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 2
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 3
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 4
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 5
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 6
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 7
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 8
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 9
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 10
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 11
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 12
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 13
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 14
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 15
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 16
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 17
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 18
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 19
Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О - фото 20

Без комісії 76.5м2 Продаж 2к квартири Європейського Союзу просп. (Правди), Подільський район поруч О

Киев, Подольский

Пожаловаться
93 499 $
1 222 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011777
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 76.5 м2
  • Площадь кухни 14.2 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 22 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг 
Описание
Без комісії! 76.5м2! Терміново! Вигідна інвестиція

Пропонується повністю готова квартира, заходь і живи або здавай в оренду з першого дня.

Двокімнатна квартира площею 76.5 м² за адресою: проспект Європейського Союзу, 31а, розташована в будинку (серія КТ, 2008 рік побудови).

Дизайнерський ремонт
Усі меблі та техніка залишаються
Дві окремі кімнати
Простора кухня 14.2 м²
Два санвузли (з вікном)

Встановлено всі лічильники: вода, опалення, електроенергія.

Будинок:
консьєрж
два ліфти
підземний паркінг

Локація:
До ТРЦ Retroville(Ретровіль) - 15 хвилин пішки.
Чудова альтернатива ЖК: Новомостицько-Замковецький, Ліпінка, Крістер Град, Варшавський.

До майбутньої станції метро (відкриття заплановано на 2027 рік) - 17 хвилин пішки.

Інфраструктура:
Поруч із будинком зупинки громадського транспорту - зручне сполучення з усіма районами міста.
У пішій доступності:
супермаркети (АТБ, Сільпо)
дитячі садки та школи
лікарня та поліклініка
Через дорогу торговий центр «Орнамент»

У дворі передбачені місця для паркування

Будинок 2008 року

Поруч розташовані ЖК: Варшавський мікрорайон, Варшавський Плюс, Варшавський 2, Варшавський 3, Діброва Парк, Ліпінка, Новомостицько-Замковецький, Сирецькі сади, Місто Квітів.