Без комиссии
1  / 11
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 1
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 2
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 3
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 4
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 5
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 6
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 7
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 8
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 9
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 10
Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район - фото 11

Без комісії!!! 4-кімнатна квартира. Сталінка. Куренівка. Подільський район

Киев, Подольский

Пожаловаться
110 000 $
991 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011268
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 111 м2
  • Площадь кухни 8.5 м2
Описание
Пропонується до продажу світла, простора двостороння квартира, розташована на 3-му поверсі 5-поверхового будинку.

Квартира має зручне планування: чотири окремі кімнати, кожна з власним балконом, високі стелі, характерні для сталінок.
Товсті стіни (50 см) забезпечують комфортний мікроклімат: взимку в квартирі тепло, а влітку зберігається приємна прохолода навіть без кондиціонера.

Дві кімнати виходять у тихий внутрішній двір із дитячим та спортивним майданчиками і місцями для паркування, інші — з видом на вулиці Петропавлівську та Кирилівську.

Квартира підготовлена до ремонту. Газовий котел — можливе встановлення автономного опалення, заведи гаряча вода. Встановлено якісні вхідні металеві двері Rodos.

у будинку прохідне парадне – вхід з двох сторін, з двору, та з вулиці Петропавлівської.

Площа:

* загальна — 111 м²
* житлова — 69,1 м²

Кімнати:

* 18,4 м²
* 17,8 м²
* 17,4 м²
* 15,5 м²

Кухня — 8,5 м²

передпокій — 7,1 м²
коридор — 13 м²
санвузол — 3,6 м²
ванна кімната з можливістю перепланування в кілька санвузлів.

* До метро «Почайна» та метро дорогожичі 4 зупинки на громадському транспорті
* до метро дорогожичі – 4 зупинки.
* у радіусі 500 м: стадіон «Спартак» зі спортивними секціями для дітей і дорослих, магазини, кафе, аптеки
* навпроти будинку — Куренівський парк та Sport Life