1  / 15
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 1
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 2
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 3
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 4
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 5
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 6
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 7
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 8
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 9
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 10
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 11
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 12
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 13
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 14
Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон - фото 15

Без комісії! 20с в котежній забудові біля лісу, Мінський мікрорайон

Киев, Печерский

Пожаловаться
300 000 $
21 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2024, ID: 2645343
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 8000000000 
  • Площадь участка 20 соток
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Лес 
Описание
youtu.be/1UXbwSjmc24

Краще ніж Пуща-Водиця – закрита, одноманітна котеджна забудова, оточена великим лісовим масивом, без багатоквартирної забудови поруч, що вже є в Пущі –Водиці.

Краще ніж СТ Чорнобилець на Богатирський – камерна на 50 домоволодінь забудова, ніж в багато чисельному кооперативі.

Краще ніж переоцінені та складні для будівництва та сусідству ділянки у місті на Куренівці, Виноградарі, Вітряних горах, Сирці та інших старих районах міста.

Котеджне містечко «Петрівська Галявина» разташоване в Оболонському районі міста Києва, Мінський мікрорайон. Містечко закритого типу, 50 домоволодінь, з власною обслуговуючою компанією, з шлагбаумом при заїзді. Активно забудовується новими котеджами бізнес класу.

З усіх боків великий лісовий масив, що пролягає 6 км до Пущі-Водиці, 6 км на північ, вихід в ліс прямо з містечка, є прогулянкові маршрути.

Ділянка 20 соток (43 х 46,5м), призначення – для будівництва житлового будинку (не садове), рівна, сусіди побудувались з трьох боків.

30кВт електрики, зроблена геодезія та геологія ділянки.

Кадастровий номер 8000000000:85:977:0070
Обратная связь
ріелтор Ільченко Алла
офлайн
Похожие объявления
Ділянка 10 соток біля озера в Старих Безрадичах! Ідеально під забудову Старые Безрадичи 5
    20 000 $
    ???? Ділянка 10 соток біля озера в Старих Безрадичах! Ідеально під забудову ???? Локація: с. Старі Безрадичі, Обухівський район. ✅ Поруч озеро: всього кілька хвилин — і ви на березі. Ідеально для відпочинку та ранкових прогулянок. ✅ Право на будівництво: цільове призначення (01.05 — індивідуальне садівництво) офіційно дозволяє будівництво житлового будинку з правом прописки. ✅ Престижний напрям: Обухівська траса — це швидка дорога до Києва без заторів та статусний район. Технічні характеристики: Площа: 10 соток (0.1 га) — правильна форма. Кадастровий номер: 3223187700:10:014:0042 (можна перевірити в реєстрі). Статус: Приватна власність, документи готові до угоди. Інфраструктура: Село активно розвивається, поруч є все необхідне для комфортного життя. Тиша, природа та водночас близькість до столиці. ???? Ціна за ділянку: 14 000 $ ???? Телефонуйте +380973562483
    Старые Безрадичи
    Продаж земельної ділянки під забудову-25сот. с.Зозулі, Васильківський р-н Васильков 7
      25 000 $ Торг
      ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ - 25сот с.Зозулі, вул.Гагаріна, Васильківський район Мальовнича природа, нова сучасна забудова, с. Зозулі розташоване від Одеської траси в 2-х км. ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ділянки - 02.01 =для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Поруч комунікації - 50м, ліс та озеро ТЕЛЕФОНУЙТЕ У БУДЬ ЯКИЙ ЧАС. РОЗГЛЯНЕМО ВСІ РЕАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ. Продаж від власника, WhatsApp / Telegram +380(63)356-8985
      Васильков, с. Зозулі
      АНД район ул. Краевая в районе дома 26 (конец Передовой) Днепр 3
        10 000 $
        Три смежных участка по 10 соток с отличной планировкой. Возможность безграничного расширения с выходом на большой луг (за счет санитарной зоны). Красивый пейзаж. Лучшая в городе экология. Все коммуникации, кроме воды (необходима скважина. Вода не глубоко). 10 000 дол. / участок Варианты обмена на авто.
        Днепр, Амур-Нижнеднепровский
        офлайн
        ріелтор Ільченко Алла
        На сайте с 16 апреля 2020