Без комиссии
1  / 20
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 1
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 2
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 3
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 4
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 5
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 6
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 7
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 8
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 9
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 10
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 11
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 12
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 13
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 14
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 15
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 16
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 17
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 18
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 19
БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор - фото 20

БЕЗ комісії 2 кім, квартира. Соломʼянський р-н, вул. Лобановського 6Д ІНВЕРТОР у квартирі. Генератор

Киев, Соломенский

Пожаловаться
179 000 $
2 204 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5032809
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 81.2 м2
  • Площадь кухни 15.9 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 25 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд

Автономна квартира:
• інвертор на 5 кВт та будинок з генератором (опалення, ліфти, вода)

Локація: проспект Валерія Лобановського, 6-Д
ЖК «Червонозоряний»

Характеристики квартири:
• Загальна площа: 81,2 м²
• Кількість кімнат: 2
• Поверх: 21
• Тип будинку: монолітно-каркасний

Стан та ремонт:
• Преміальний дизайнерський ремонт
• Квартира повністю укомплектована меблями та технікою
• Кухня оснащена технікою Bosch
• Робочі поверхні та підвіконня з натурального каменю
• Панорамні вікна з автономним керуванням шторами та вікнами
• Встановлені нові посилені склопакети
• Нічна підсвітка підлоги для комфорту та атмосфери
• Інвертор для безперебійного електропостачання
• У вітальні встановлена акустична система
• 2 інверторні кондиціонери
• Радіатори комбіновані (електричні + водяні)
• Біокамін, що створює затишок
• У прихожій — диван з електроприводом

Інфраструктура та локація:
• Сучасний район із розвиненою інфраструктурою