1  / 8
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 1
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 2
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 3
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 4
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 5
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 6
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 7
БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська) - фото 8

БЕЗ КОМІСІЇ 2-х кімнатна квартира у ЖК Resident State ( Стрийська)

Зубра

Пожаловаться
82 500 $
1 017 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881807
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 81.12 м2
  • Площадь кухни 18.29 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
ЖК Resident State - унікальне поєднання сучасної архітектури та природної гармонії Львова (Сихівський район).

Забудовник Resident Development

2кім. квартира в Стрийська секція 1.4 - 81,12 м.кв - 2 поверх з 8

Ціна: 85200 $ (1050 $ за м.кв.)

Секцій - 6
Північно-східна сторона
Клас будинку - бізнес
Внутрішні стіни : керамоблок товщиною 120 мм
Опалення : індивідуальне в квартирі.
Технологія будівництва : монолітно-каркасна
Утеплення : мінеральна вата 120 мм
Висота стелі : 2,70 м
Житловий комплекс «Resident State» знаходиться поруч з озером в екологічно чистому мікрорайоні Боднарівка Сихівського району Львова. Цей район має доволі розвинену інфраструктуру, де є все необхідне для дійсно комфортного життя. Завдяки гарному транспортному сполученню та розташованій можна доїхати у будь-який куточок Львова.

Стильний простір у «RESIDENT
CLUB LOBBY» для відпочинку, неформальних зустрічей та кави, а також інші не менш цікаві та потрібні зони , такі як «RESIDENT
CLUB KIDS», «RESIDENT
YOGA CLUB»- все для комфорту резидентів цього комплексу.

Закрита територія, відпочинкові майданчики , стежки для прогулянок , спеціальне
укриття для безпеки, генератор (всі будинки)
резервне живлення.
Спеціальні новаторські рішення в межах одного комплексу, спрямовані на максимальну безпеку та комфорт від проживання кожного мешканця.

Активне будівництво
( здача 1 квартал 2028 р.)
Продаж без комісії
Обратная связь
Орися
офлайн