Без комиссии
1  / 20
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 1
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 2
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 3
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 4
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 5
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 6
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 7
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 8
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 9
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 10
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 11
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 12
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 13
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 14
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 15
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 16
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 17
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 18
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 19
Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка - фото 20

Без комісії, 1к квартира площею 41 кВ м, меблі, техніка

Крюковщина

Пожаловаться
71 999 $
1 756 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027434
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Мебель на кухне, Панорамные окна 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Без комісії для покупця

ЖК Orange Park
Крюківщина

1-кімнатна квартира
площа 40,9 м²
Поверх 4/9

Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію.

Основні переваги:
• Право власності більше 3 років
• Підходить під державні програми (єОселя / 2%)
• Повністю готова до заселення
• Вся вбудована техніка залишається
• 2 кондиціонери — у кімнаті та на кухні

Комфорт та якість:
• Тепла підлога в коридорі, санвузлі, кухні та на балконі
• Балкон додатково утеплений
• Замінено вікно на балконі на двокамерне
• Раціональне планування
• Світла та затишна квартира

Будинок із доглянутою територією, сучасними під'їздами та зручною інфраструктурою поруч.
Квартира повністю готова для комфортного проживання без додаткових вкладень.
Перегляд за попередній домовленістю!
Обратная связь
Людмила
офлайн