Без комиссии
1  / 18
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 1
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 2
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 3
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 4
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 5
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 6
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 7
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 8
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 9
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 10
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 11
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 12
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 13
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 14
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 15
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 16
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 17
Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк - фото 18

Без комісії! 1-кім квартира з новим ремонтом, ЖК Санвіль парк

Святопетровское

Пожаловаться
48 000 $
1 500 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4629977
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Мебель на кухне, Панорамные окна, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Вартість: 48000 дол.
Продаж без комісії.

Продається однокімнатна квартира-студія з новим сучасним ремонтом та меблями. Площа 32 м².
Розташування: с. Святопетрівське, ЖК Sanville Park, вул. Гідності, 3.
Поверх 2 з 4.

У квартирі виконано якісний ремонт у світлих тонах. Індивідуальне газове опалення.

Комплектація:
• двоспальне ліжко
• тумба
• стіл
• стільці
• вбудована кухня з газовою варильною поверхнею
• витяжка
• газовий двоконтурний котел
• шафа
• санвузол суміжний з ванною

Лічильники: газ, вода, електроенергія.

Квартира повністю готова для проживання або здачі в оренду.
Обратная связь
Світлана Удовенко
офлайн