Без комиссии
1  / 11
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 1
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 2
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 3
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 4
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 5
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 6
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 7
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 8
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 9
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 10
Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!! - фото 11

Без комісії! 1-к квартира, індивідуальне газове опалення!!!

Борисполь

Пожаловаться
41 500 $
1 107 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4884221
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.5 м2
  • Площадь кухни 9.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продається 1-к. квартира з індивідуальним газовим опаленням в ЖК Левада, 37,5 м. Прописаних в квартирі немає.
В комплектацію входить стяжка полів, штукатурка, розведена електрика з щитовою, двоконтурний газовий котел, що дозволяє зробити теплу водяну підлогу, підігрів води та опалення, що значно економить кошти.Стоять лічильники на газ, електрику, воду. Квартира тепла, розміщена на 8 поверсі, двостороння, з видом у внутрішній двір та красивим видом на місто. Тихий, гарний район, поряд на території ЖК власне озеро.
Зручна транспортна розвʼязка, поряд розвинена інфраструктура: супермаркети, аптека, кавʼярні, магазини, дитячі садочки, школи. Дуже гарний варіант для сімей із дітками.
Продаж від власника, без комісії.
Обратная связь
Наталья
офлайн
Похожие объявления
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одесса 13
  • Двухкомнатная
  • 38 м2
  • 1 / 3 эт.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одесса, Приморский
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одесса 9
  • Двухкомнатная
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 эт.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одесса, Приморский
Компактная двушечка в Малиновском районе по отличной цене! Одесса 11
  • Двухкомнатная
  • 32 м2
  • 2 / 2 эт.
25 000 $
Продаю светлую, ухоженную квартиру в исторической части нашего города. Квартира укомплектована всей необходимой мебелью и техникой для комфортного проживания, капитальный тамбур, закрытый двор ! Звоните, организую показ в удобное время !
Одесса, Хаджибейский
офлайн
Наталья
На сайте с 16 апреля 2020