Без комиссии
1  / 10
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 1
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 2
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 3
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 4
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 5
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 6
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 7
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 8
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 9
Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі - фото 10

Без комісіі, 3-кімнатна квартира в ближньому центрі

Львов, Франковский

Пожаловаться
119 900 $
1 499 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4899162
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-262-955-LX.
Квартира в австрійському будину біля Центру, вхід парадний в коридор, правильне планування, квадратна простора кухня. Без комісії для покупця.

2 кімнати з балконом виходять на фасад,
спальня з балконом і кухня у затишне подвірʼя.

Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власний дизайн та жити у просторій квартирі

Продаж просторої 3-кімнатної квартири в цегляному будинку з з/ б перекриттям на вул. А. Сахарова
Середній поверх

2 кімнати з балконом виходять на фасад,
спальня з балконом і кухня у затишне подвірʼя.

Дуже зручне розташування близько центру,в пішій доступності школи,супермаркети,Стрийський парк.

Завжди є місце для парковки.

Квартири в австрійських будинках у цьому районі з’являються у продажу нечасто

Записуйтесь на перегляд
Обратная связь
VALION
офлайн