Без комиссии
1  / 11
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 1
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 2
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 3
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 4
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 5
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 6
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 7
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 8
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 9
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 10
БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц - фото 11

БЕЗ % Ексклюзивна пропозиція 3 кімнатна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Шевченківський. Ц

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
157 990 $
1 695 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010390
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 93.2 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 31 
  • Этажность 36 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Пропонується до продажу ексклюзивна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city!

Адреса: Берестейський проспект, 11. Будинок 3.
Введено в експлуатацію, можливий продаж про державним програмам, єОселя, ДМЖ, різні постанови, іпотека або просто безготівковий розрахунок.

Простора квартира загальною площею 93,2 кв.м. Планування: 3 окремі кімнати, простора кухня вітальня.

На рівні 5-го поверху вежі об'єднані в закриту прибудинкову територію площею понад 6000 м2, на якій розташуються дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку та зелені зони. З 1-го по 5-й поверхи розташований торгово-офісний центр, в якому буде 2-х поверховий спортивний клуб з басейном, центр розвитку дитини, бутіки, мережеві магазини, тобто все необхідне під рукою.
Дуже зручна транспортна розв'язка, центр дуже близько. Станція метро Політехнічного інституту знаходиться в 10 хвилинах ходьби. Неподалік Ботанічний сад ім. Олександра Фоміна, вул. Скоропадського, вул. Богдана Хмельницького, метро Вокзальна.

Перегляди можливі у зручний для Вас час! Телефонуйте для отримання детальної інформації!

Гарного та спокійного дня!
Обратная связь
Дмитро
офлайн