Без комиссии
1  / 19
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 1
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 2
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 3
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 4
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 5
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 6
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 7
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 8
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 9
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 10
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 11
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 12
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 13
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 14
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 15
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 16
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 17
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 18
Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2  ЖК Оранж Парк 103000 - фото 19

Без% Є оселя! Свіженький ремонт 2-к 68м2 ЖК Оранж Парк 103000

Крюковщина

Пожаловаться
103 000 $
1 515 $ за м²
19 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 декабря 2024, ID: 3392477
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 2-к квартиру ЖК Оранж Парк . Квартира двостороння, площею 68м2 знаходиться на 4 поврсі 10 поверхового будинку.
Квартира з ремонтом, меблями, та технікою. Має 2 великі окремі кімнати, велику кухню з кухні вихід на заскленний балкон,ванна кімната з сучасною душовою кабіною , та окрема гардиробна кімната, великий просторий коридор.
Повністю готова до проживання. Облаштована меблями та технікою: пральна машина, витяжка, газова поверхня, духова шафа, , холодильник.
В квартирі індивідуальне газове опалення, двухконтурний котел, є підігрів підлоги в коридорі на кухні та в санвузлі.
Завдяки двоконтурному газовому котлу – гаряча вода та тепло у вас будуть завжди.
Ці переваги особливо цінні в нинішніх умовах.
Тереторія ЖК закрита, охороняється.
На території Житлового комплексу, та в безпосередній близькості від нього є все необхідне для комфортного життя: магазини, аптеки, дитячий садок, школа-ліцей, кафе, спортклуб, Нова почта, Розетка, відпочинковий комплекс, озеро, ліс.