Без комиссии
1  / 13
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 1
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 2
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 3
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 4
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 5
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 6
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 7
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 8
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 9
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 10
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 11
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 12
БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр - фото 13

БЕЗ% історичний центр Золоті Ворота, Видова 3к квартира в (дореволюційному) царському будинку. Центр

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
200 000 $
2 667 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011548
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Без %. Актуально, висота стелі 3. 65м .

Самий центр історичного центру, тут вирувало життя ще до хрещення Київської Русі.

Окрім історичного значення, тут багато закладів для культурного променаду та ділового життя.

В Будинку є газ. Теплий, міцний часів дореволюційної ( царської забудови )

3кімнати (одна прохідна , можливість перепланування в велику гостинну залу об'єднану с кухнею та дві окремі спальні з гардеробними ).
Будинок після реконструкції, перекриття залізобетонні.
Сонячна(південна сторона ) світла квартира з видовим відкритим балконом в зелений двір та пам'ятник Золоті Ворота.
Несучі стіни всередині квартири відсутні.

Окрім архітектурної цінності, дворик поруч із будинком 7б відомий усьому Києву як "Дворик з воронами", де мешкають знамениті круки, а на самій стіні будинку 7б розташований мурал "Вісник життя" (автор — Олександр Брітцев), що зображує білу ворону в оточенні чорних круків.

Поряд Ярославів Вал, Володимирська, Андрійський Узвіз, Хрещатик, Театральна, Франка, Лисенко, Леонтовича, Стрілецька, Гончара, Велика Житомирська, Софіївська, Михайлівська. Софіївський Собор, Михайлівський Собор, Андріївська Церква. Тут багато закладів для культурного та ділового життя.
Обратная связь
Тимофій
офлайн