Без комиссии
1  / 20
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 1
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 2
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 3
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 4
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 5
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 6
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 7
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 8
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 9
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 10
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 11
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 12
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 13
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 14
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 15
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 16
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 17
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 18
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 19
Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми - фото 20

Без % Дворівнева трикімнатна квартира ЖК Софія.Київ поруч.Держпрограми

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
100 000 $
1 156 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902400
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 86.5 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Без комісії для покупця

У продажу трикімнатна дворівнева квартира по вул Боголюбова в ЖК Софія

До Києва 1 км

В комплексі своя інфраструктура- супермаркети, магазини,садочки , школа

Квартира займає два повноцінні поверхи. Не мансарда

На першому поверсі вітальня , кухня , санвузол та кладова

На другому поверсі спальна кімната, дитяча, санвузол та велика гардеробна

Індивідуальне газове опалення- котел в квартирі

Варочну поверхню з легкістю можна замінити на газову

Квартира продається з меблями та технікою. Окрім дивану

Гарні сусіди . В підʼїзді є консьєрж

Документам більше 3х років , мінімальне оформлення

Розглядаємо державні програми

Є відеоогляд

Телефонуйте!
Обратная связь
Марина
офлайн