Без комиссии
1  / 18
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 1
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 2
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 3
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 4
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 5
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 6
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 7
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 8
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 9
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 10
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 11
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 12
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 13
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 14
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 15
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 16
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 17
Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА - фото 18

Без % дворівнева квартира ЖК Варшавський+, ТЕРАСА

Киев, Подольский

Пожаловаться
159 999 $
1 204 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895015
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 132.9 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 25 
  • Этажность 26 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Терраса, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Ціна нижча, ніж у забудовника. Ідеальна пропозиція для тих, хто вміє рахувати вигоду та бачить потенціал ще до того, як він зросте

За запитом — надішлю детальний відеоогляд
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця.

МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА ПРИВАТНИЙ БУДИНОК

м. Київ, ЖК "Варшавський +", Подільський район
вул. Івана Виговського 40/12

5-к. двоповерхова квартира 132,9 м² + тераса 17 м²

• Поверх: 25/26
• Комфорт-клас, монолітно-каркасна технологія будівництва
• Власна котельня (нижчі витрати на опалення)
• Двоповерхове планування

1-й поверх:

• кухня-вітальня - 30 кв.м.
• суміжний санвузол - 4 кв.м
• вхідна група - 10 кв.м.
• зроблений класичний етап чорнової електрики ( встановлений квартирний електрощит, прокладені силові та слаботочні кабелі, встановлені датчики пожежної сигналізації)
• чорнова вентиляція ( встановлений вентилятор/вентиляційний клапан)
• чорнова сантехніка, підготовлені точки під сантехніку
• стіни: чорнова бетонна стяжка
• є місце під камін

2-й поверх:

• 4 кімнати: 14,9 м² ; 11,8 м² ;12,2 м² ; 16,9 м² - майстер-кімната