1  / 8
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 1
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 2
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 3
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 4
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 5
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 6
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 7
Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника - фото 8

Без % ,двокімнатної квартири 57м2 ,Ходосівка , від забудовника

Ходосовка

Пожаловаться
2 223 000 грн.
39 000 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027667
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 57 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продаж від забудовника !! Без % !

2-кімнатна квартира в ЖК One Family, Ходосівка
2 поверх, 57м²

Формат, який зручно адаптувати під себе: дві окремі кімнати, простір під кухню-вітальню, великі вікна — багато природного світла. Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.

У комплексі в наявності:
— 1-кімнатні квартири 36–45 м²
— 2-кімнатні квартири 56–65 м²

По будинках:
— у введеному в експлуатацію будинку — від 41 000 грн/м²
— у будинку, що буде зданий найближчим часом (≈1 місяць) — від 39 000 грн/м²

Будинок цегляний, утеплений мінеральною ватою. В квартирах індивідуальне газове опалення, виконана базова розводка комунікацій, встановлені якісні вікна та вхідні двері.

Закрита територія з охороною та відеоспостереженням, дитячі майданчики, зони відпочинку, комерція на території. Поруч Мегамаркет, Сільпо, МакДональдз.

До Києва — кілька хвилин по Новообухівській трасі.

Вартість: від 39 000 грн/м²

Є розстрочка
Перший внесок від 30%
Можлива покупка по Є-оселя
Обратная связь
Ксения
офлайн