Без комиссии
1  / 20
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 1
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 2
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 3
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 4
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 5
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 6
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 7
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 8
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 9
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 10
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 11
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 12
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 13
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 14
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 15
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 16
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 17
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 18
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 19
БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток - фото 20

БЕЗ ДОПЛАТ 1к 38м Дизайн Ремонт ЖК Львівський Маєток

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
62 500 $
1 645 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4729602
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Парковочное место, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж однокімнатної квартири 38м в ЖК Львівський Маєток
Квартира продається з сучасним ремонтом, меблями і технікою.
Площа квартири поділена на зручні зони: спальню з двоспальним ліжком, залу з розкладним диваном та шафою, кухню, їдальню, комору та санвузол.

Вся техніка залишається: телевізор, посудомийна машинка, холодильник, пральна машинка, мікрохвильова піч.
Є тепла підлога

Поряд з ЖК вся інфраструктура: магазини, кафе, Нова Пошта, Розетка і т.п.
Комплекс давно обжитий , має свій підземний паркінг і укриття

Вартість квартири повністю з ОФОРМЛЕННЯМ 62500$ під ключ
Без додаткових доплат

Перегляд за домовленістю

Тетяна
Обратная связь
Тетяна
офлайн