Без комиссии
1  / 20
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 1
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 2
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 3
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 4
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 5
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 6
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 7
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 8
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 9
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 10
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 11
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 12
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 13
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 14
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 15
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 16
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 17
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 18
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 19
БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8» - фото 20

БЕЗ% ДЕРЖПРОГРАМИ ТАК.53.6м2 Продаж 1-к квартири в ЖК «Причал 8»

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
77 500 $
1 445 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008346
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.63 м2
  • Площадь кухни 22.32 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж просторої 1-кімнатної квартири в ЖК «Причал 8», вул. Гліба Бабіча, 8-Г (секція 8), поверх 9/22.

Функціональне та одне з найкращих планувань: загальна площа — 53,63 м², житлова — 15,24 м², простора кухня-вітальня — 22,32 м² з виходом на лоджію. Окрема кімната, суміжний санвузол, зручний коридор. Гарний вид з вікна.
Стан — після будівельників: стіни з машинною штукатуркою, рівна лазерна стяжка підлоги, стеля без оздоблення.

Додатково можна придбати комору 4м², яку зручно використовувати як укриття.

ЖК закритого типу з власною інфраструктурою: вихід до озера, зони відпочинку та BBQ, дитячі та ігрові майданчики, підземний паркінг, укриття, супермаркет Коло, Траш, кав'ярні.

Поруч Дарницький міст, супермаркет, АЗС, автомийка. До метро Осокорки, Позняки або Лівобережна — 8–10 хвилин на авто, до міської електрички «Лівий Берег» — близько 10 хвилин пішки. У пішій доступності парк «Прибережний», ТРЦ River Mall та Дніпровська набережна.

Право власності оформлене. Можливий продаж за державними програмами: єОселя (3% та 7%), єВідновлення, а також за Постановами 280, 719 і програмою Держмолодьжитло.