Без комиссии
1  / 18
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 1
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 2
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 3
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 4
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 5
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 6
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 7
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 8
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 9
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 10
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 11
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 12
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 13
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 14
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 15
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 16
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 17
Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000 - фото 18

Без% Чудова велика Євротрійка 78м2 ЖК Євромісто 130000

Крюковщина

Пожаловаться
130 000 $
1 671 $ за м²
12 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4532423
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77.8 м2
  • Площадь кухни 38 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж стильної 2-кімнатної квартири у ЖК «Євромісто», с. Крюківщина, вул. Жулянська 2Г

Простора та світла квартира розташована на 9 поверсі сучасного 10-поверхового цегляного будинку.
Загальна площа — 77,9 м², кухня-вітальня — 38 м².

Житло виконане у форматі комфорт-класу з якісним євроремонтом. Продумане роздільне планування створює зручний простір для життя та відпочинку.

Основні характеристики:

Індивідуальне газове опалення — тепло у будь-яку пору року

Суміжний санвузол, підігрів підлоги

Повністю мебльована кухня, сучасна побутова техніка: холодильник, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, плита, пральна машина

Кондиціонер, балкон та лоджія

Ліфт, охорона території, доглянутий двір

Інфраструктура:
ЖК «Євромісто» — це затишне та безпечне середовище з розвиненою інфраструктурою. На території комплексу є дитячі майданчики, магазини, кафе, спортзали, салони краси, відділення пошти. У пішій доступності — дитячий садок, школа, супермаркети, зупинки громадського транспорту та зручна розв’язка до Києва.