Без комиссии
1  / 8
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 1
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 2
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 3
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 4
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 5
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 6
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 7
БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності - фото 8

БЕЗ % 3к квартира історичний центр Михайлівський провулок 9 Майдан Незалежності

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
250 000 $
2 688 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5033106
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 93 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество 
Описание
БЕЗ % Простора 3к квартира в історичному центрі Києва. Виста стель 3.8 м. Залізобетонні перекриття, ліфт в будинку. Функціональне планування на 2 сторони, на підлозі паркет, 3 гардербні, встанолвені лічильники на світло і воду. Чисте парадне, розвинена інфраструткура поруч діловий і історичний центр Києва, Майдан Незалежності, Золоті Ворота, Хрещатик все в пішій доступності
Обратная связь
Денис
офлайн